Life Ninja

Forum dla graczy z organizacji Life Ninja grającej na Shinobi Game

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Informacje dla nowo członków forum znajdziecie w forum ogłoszenia dotyczące forum . Nowe wpłaty info w ogłoszeniach wpłat

#1 2011-05-04 21:41:37

 Hiroshi Nara

Administrator/Zastępca

Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 32
Punktów :   
lvl: 203
Żywioł: Ogień,Błyskawica
Cecha: mokuton
Ranga w Grze: Jounin
Wioska: Wodospadu

Ważne na temat wpłat

Każdy kto nie będzie wywiązywał się z wpłacania składek na organizację zostanie usunięty z LIFE NINJA.

A działa to tak:
1. Nie płacisz dostajesz ostrzeżenie od osoby z sekcji bankowo-kontrolnej.

Do sekcji bankowo-kontrolnej należą:
Morino Ibuki
Hiroshi Nara
Paine Q
lukasz0133
Technologi

Jeśli je zignorujesz i nie wpłacisz składki zostaniesz usunięty/ta z organizacji.

(Osoby których konto było w tym czasie zbanowane mogą napisać wiadomość pw do przywódcy z prośbą o ponowne przyjęcie do LN)

2. Jeśli wpłacisz wymaganą sumę ryo masz obowiązek powiadomić o tym na pw osobę od której otrzymałeś/łaś w/w ostrzeżenie.

Wiadomość taka powinna zawierać: datę wpłaty oraz ilość wpłaconych ryo.

Każda wpłata będzie przez nas (osobę z sekcji) sprawdzana!
Jakakolwiek próba oszustwa (niewpłacenie ryo lub wpłacenie części należności) będzie kończyła się natychmiastowym usunięciem z organizacji bez prawa powrotu.

Wiadomości typu "nie mam ryo", "a niby skąd mam brać ryo?", "pożyczysz mi ryo na wpłatę", "mogę wpłacić 1/2, 1/8, 1/34567 kwoty" i tym podobne będą ignorowane.

Wiadomości wulgarne czy też obraźliwe będą przekazywane przywódcy LN w celu usunięcia osoby nie potrafiącej się zachować kulturalnie.

Wpłacać należy raz w tygodniu (do soboty) według lvl i stawek zamieszczonych poniżej:

1-35 - Nie muszą wpłacać.
36-50 - 0,5 mln Ryo.
51-80 - 1 mln Ryo.
81-120 - 2 mln Ryo
121-150 - 4 mln Ryo
151-190 - 5,5 mln Ryo
191 i wyżej - 8 mln Ryo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slnhlo.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl www.badboy.pun.pl www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl www.lightteam.pun.pl