Life Ninja

Forum dla graczy z organizacji Life Ninja grającej na Shinobi Game

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Informacje dla nowo członków forum znajdziecie w forum ogłoszenia dotyczące forum . Nowe wpłaty info w ogłoszeniach wpłat

#1 2011-04-09 21:46:08

Morino Ibuki

Moderator/Zastępca

Zarejestrowany: 2011-03-29
Posty: 5
Punktów :   
Żywioł: ogień i woda
Cecha: Tsuujitegan
Wioska: wodospadu

Tylko dla osób z sekcji bankowo-kontrolnej:)

Tu będziemy ustalać kto i kiedy zajmuje się sprawdzaniem kto w organizacji nie płaci składek, ostrzeżeniami oraz wyrzucaniem. Od razu napiszę, że w kwietniu będę bez internetu nie wiem jak długo więc byłoby miło gdyby się ktoś zgłosił na ochotnika do wykonywania w/w czynności. Postaram się jutro tj. 9.IV przejrzeć listę osób należących do organizacji i wysłać pierwsze ostrzeżenia. Pomyślałam też, że fajnie by było mieć tu wątek do którego mogłyby mieć dostęp tylko osoby z naszej sekcji żeby wrzucić np. listę dłużników (z pierwszym ostrzeżeniem) tak by ktoś inny (np. gdy mnie wysiądzie internet) mógł w określonym terminie sprawdzić czy wpłacili. Ponieważ ja jestem humanistką i nie znam się na rzeczach techniczno-informatycznych to proszę o wyjaśnienie łopatologiczne czy można coś takiego zrobić. Aha, szczegóły dotyczące postępowania kontrolnego macie wypisane na forum sg więc nie będę się powtarzać^^

Offline

 

#2 2011-04-10 09:14:02

 Technologi

Moderator

Zarejestrowany: 2011-04-02
Posty: 5
Punktów :   
lvl: 133
Żywioł: Ogień i Wiatr
Cecha: Byakugan
Ranga w Grze: Gracz
Wioska: Gwiazdy

Re: Tylko dla osób z sekcji bankowo-kontrolnej:)

jeżeli chodz o  to żeby tylko osoby z sekcji banokowej miały dostęp to tworzysz nawa grupe na forum np. Sekcja Bankowa i np. ci ludzie mieli by zielone nazwy np. Technologi a potem w ustawieniach głównego tematu bierzesz ze temat jest ukryty i tylko admini i grupa "zielonych" ma dostęp.
co do sprawdzania czy ludzie płacą myśle nad zrobieniem arkusza w Exelu ale nie wiem czy mi to wyjdzie

Offline

 

#3 2011-04-10 10:35:12

lukasz0133

Członek Organizacji

Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 1
Punktów :   
lvl: 213
Żywioł: woda wiatr
Cecha: byakugan
Ranga w Grze: jonin
Wioska: Mgły

Re: Tylko dla osób z sekcji bankowo-kontrolnej:)

spoko jak cos to daj znac Morino

Offline

 

#4 2011-04-10 19:23:31

Morino Ibuki

Moderator/Zastępca

Zarejestrowany: 2011-03-29
Posty: 5
Punktów :   
Żywioł: ogień i woda
Cecha: Tsuujitegan
Wioska: wodospadu

Re: Tylko dla osób z sekcji bankowo-kontrolnej:)

Oki. pierwszy etap za mną:) Właśnie skończyłam sprawdzanie, mam listę osób i wysłałam pierwsze ostrzeżenia:) Postaram się jutro sprawdzić czy wpłacono. Potem przekażę komuś z was listę i zajmiecie się 2-turą^^ I pozytywna wiadomość na kilka osób ostrzeżenie podziałało od razu:)

Offline

 

#5 2011-04-11 21:01:33

Morino Ibuki

Moderator/Zastępca

Zarejestrowany: 2011-03-29
Posty: 5
Punktów :   
Żywioł: ogień i woda
Cecha: Tsuujitegan
Wioska: wodospadu

Re: Tylko dla osób z sekcji bankowo-kontrolnej:)

drugie ostrzeżenie poszło powinnam mieć jutro czas to i zrobię trzecie jest ktoś chętny na przyszły tydzień żeby się tym tematem zająć?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elsive.pun.pl www.lightteam.pun.pl www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl www.badboy.pun.pl www.slnhlo.pun.pl